O nas - Polamer USA

Polamer, Inc. to największa i najstarsza polonijna firma wysyłkowa, założona w Chicago w 1972 roku. Od ponad 40 lat świadczymy usługi wysyłki paczek, mienia przesiedleńczego, samochodów oraz przesyłek cargo.

W historii firmy wysłaliśmy bezpiecznie do kraju miliony przesyłek. Posiadamy 10 biur w stanie Illinois, 3 w stanie New Jersey i jedno w stanie Wisconsin. Współpracujemy również z kilkudziesięcioma autoryzowanymi przedstawicielami Polamer-u na terenie 8 stanów USA. Posiadamy także profesjonalne zaplecze magazynowe (magazyny w Des Plaines, Illinois oraz Elizabeth, New Jersey).

Usługi typu Mail Order świadczymy dla naszych klientów już od 15 lat. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przesyłki wysyłamy do Polski drogą lotniczą lub morską, w zależności od preferencji naszych klientów. Oferujemy najniższe stawki, profesjonalną obsługę oraz największe doświadczenie w branży.

Przesyłki w usłudze Mail Order są kierowane przez naszych klientów do głównego magazynu Polamer-u do Des Plaines, skąd wysyłamy je bezpośrednio do Polski. Warunki magazynowe pozwalają nam również składować zakupy naszych klientów w celach konsolidacji zupełnie za darmo - co z reguły jest usługą płatną u naszej konkurencji.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług- wiemy, co robimy i robimy to najlepiej...już od ponad 40 lat!
Copyright © 2015, Allright reserved. Polamer-USA
website developed by 123PROSite.com | internet marketing by Attract.Click